Starck & Partner AB

Starck & Partner AB
Växel 08-651 06 35
info@starckpartner.se 

Stockholm
Fleminggatan 38, 112 33 Stockholm

 

Starck & Partner AB

Göteborg
Kungsgatan 42, 411 15 Göteborg

Telefon:  031-13 93 70
info@starckpartner.se

Starck & Partner präglas av att vi ständigt arbetar för att ligga i framkanten. Vi arbetar medvetet för att utveckla oss själva så att vi kan tänka i nya banor och känna lust och vilja att förbättra metoder och arbetssätt.

Våra konsulter

Alla som arbetar på Starck & Partner är högskoleutbildade och har lång arbetserfarenhet inom olika branscher inom både privat och offentlig verksamhet.

Erfarenhet kombineras med kompetens

Vi har bl a kompetens inom följande områden:
– arbetsmarknadskunskap
– studie- och yrkesvägledning
– social psykologi
– samhälle och beteendevetenskap
– personal och arbetslivsfrågor
– organisationsutveckling
– arbetsrätt
– ledarskap
– management

Vårt nätverk till din nytta

Vi har ett väl utvecklat nätverk av samarbetspartners som vi anlitar om vi inte själva äger den kunskap som efterfrågas. Utifrån frågeställning samarbetar vi bland annat med medicinska rehabiliteringsaktörer, psykologer, ergonomer och med juridiska rådgivare.

Margareta Svaneby

Margareta Svaneby

Leg. Psykolog/Personalkonsult
margareta.svaneby@starckpartner.se

Fredrik Malmsten

Fredrik M

Leg.Psykolog /Personalkonsult
fredrik.malmsten@starckpartner.se

Jacob Ehrensvärd

Personalkonsult
jacob.ehrensvard@starckpartner.se

Elisabet Thorngren

Personalkonsult
elisabet.thorngren@starckpartner.se

Mia Collvin Andersson

Personalkonsult
mia.collvin.andersson@starckpartner.se

Jakob Krajevski

jakob-2

Personalkonsult
jakob.krajevski@starckpartner.se

Marita Bark

marita

Personalkonsult
marita.bark@starckpartner.se

Petra Askeland

petra-3

Personalkonsult
petra.askeland@starckpartner.se
Föräldraledighet

Christina Lock

christina-2

Personalkonsult
christina.lock@starckpartner.se

Karin Lindblom

karin-2

Leg. Psykolog/Personalkonsult
karin.lindblom@starckpartner.se

Petra Karlsson Berglund

petra-kb-3

Personalkonsult
petra.k.berglund@starckpartner.se

Lina Brissman

lina-brissmansvv-jpg

Personalkonsult
lina.brissman@starckpartner.se

Jesper Wigzell

bild1

Personalkonsult
jesper.ohlsson@starckpartner.se

Ulrika Eurén

Affärsområdeschef Personal- och Karriärutveckling
ulrika.euren@starckpartner.se

Jessica Enström

Leg. Psykolog/Personalkonsult
jessica.enstrom@starckpartner.se

Föräldraledig

Gunilla Eriksson

Personalkonsult
gunilla.eriksson@starckpartner.se

gunilla@newcareer.se

Jonas Carlberg

jonas_

VD
jonas.carlberg@starckpartner.se

Carina Lobro Gaude

carina-l-g

Administratör
carina.lobro.gaude@starckpartner.se