Starck & Partner AB

Besöksadress: Fleminggatan 38
Postadress: Box 8176, 104 20 Stockholm
Telefon: 08-651 06 35
Mail: info@starckpartner.se

Starck & Partner AB

Besöksadress: Kungsgatan 42
Postadress: 411 15 Göteborg
Telefon: 031-381 60 60
Mail: info@starckpartner.se

Starck & Partner präglas av att vi ständigt arbetar för att ligga i framkanten. Vi arbetar medvetet för att utveckla oss själva så att vi kan tänka i nya banor och känna lust och vilja att förbättra metoder och arbetssätt.

Våra konsulter

Alla som arbetar på Starck & Partner är högskoleutbildade och har lång arbetserfarenhet inom olika branscher inom både privat och offentlig verksamhet.

Erfarenhet kombineras med kompetens

Vi har bl a kompetens inom följande områden:
– arbetsmarknadskunskap
– studie- och yrkesvägledning
– social psykologi
– samhälle och beteendevetenskap
– personal och arbetslivsfrågor
– organisationsutveckling
– arbetsrätt
– ledarskap
– management

Vårt nätverk till din nytta

Vi har ett väl utvecklat nätverk av samarbetspartners som vi anlitar om vi inte själva äger den kunskap som efterfrågas. Utifrån frågeställning samarbetar vi bland annat med medicinska rehabiliteringsaktörer, psykologer, ergonomer och med juridiska rådgivare.

Margareta Svaneby

margareta-3

Leg.Psykolog/Personalkonsult
margareta.svaneby@starckpartner.se

Fredrik malmsten

Leg.Psykolog /Personalkonsult
fredrik.malmsten@starckpartner.se

Jacob Ehrensvärd

Personalkonsult
jacob.ehrensvard@starckpartner.se

Elisabet Thorngren

Personalkonsult
elisabet.thorngren@starckpartner.se

Mia Collvin Andersson

Personalkonsult
mia.collvin.andersson@starckpartner.se

Jakob Krajevski

jakob-2

Personalkonsult
jakob.krajevski@starckpartner.se

Marita Bark

marita

Personalkonsult
marita.bark@starckpartner.se

Petra Askeland

petra-3

Personalkonsult
petra.askeland@starckpartner.se
Föräldraledighet

Christina Lock

christina-2

Personalkonsult
christina.lock@starckpartner.se
Föräldraledighet

Karin Lindblom

karin-2

Leg. Psykolog/Personalkonsult
karin.lindblom@starckpartner.se

Petra Karlsson Berglund

petra-kb-3

Personalkonsult
petra.k.berglund@starckpartner.se

Lina Brissman

lina-brissmansvv-jpg

Personalkonsult
lina.brissman@starckpartner.se

Jesper Wigzell

bild1

Personalkonsult
jesper.ohlsson@starckpartner.se

Ulrika Eurén

Affärsområdeschef Personal- och Karriärutveckling
ulrika.euren@starckpartner.se

Jessica Enström

Leg. Psykolog/Personalkonsult
jessica.enstrom@starckpartner.se

Jonas Carlberg

jonas_

VD
jonas.carlberg@starckpartner.se

Carina Lobro Gaude

carina-l-g

Administratör
carina.lobro.gaude@starckpartner.se